Aktualności

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Strażacka Krwinka” przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieteszy serdecznie zaprasza na akcję poboru krwi, która odbędzie się 25 sierpnia od godziny 9:00 do 13:00 w Domu Strażaka w Sieteszy oraz w Krwiobusie.

W dniu 23 czerwca 2019r. na stadionie w Zarzeczu odbyły się powiatowe zawody młodzieżowych drużyn pożarniczych, w których naszą jednostkę reprezentowały 2 drużyny dziewcząt i jedna drużyna chłopców. W zawodach startowało łącznie około 40 drużyn.

W dniu 4 maja 2019r. w naszej jednostce odbyły się uroczyści z okazji obchodów Dnia Strażaka. Druhowie naszej OSP wspólnie z Orkiestrą udali się na Mszę Świętą w intencji strażaków oraz ich rodzin.

W dniu 27 maja 2018 roku na stadionie sportowym w Gaci odbyły się  XLI Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze połączone z obchodami Dnia Dziecka organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Gać.

Już po raz drugi w dniu 8 maja odbył się Dzień Otwarty w OSP Gać. Spotkanie to związane jestz niedawno obchodzonym Świętem Strażaków - ich patrona Św. Floriana.

Uroczyste obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się Mszą Świętą o godzinie 7:30 w Kościele Parafialnym pod wezwaniem WNMP w Gaci.

W dniu 23 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” w trzech grupach wiekowych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

.

Orkiestra Dęta OSP Gać działająca przy GOK Gać po raz kolejny uczciła patronkę muzyki świętą Cecylię w dniu 19 listopada 2017 r.